Największe Centrum Testowe Rakiet w Poznaniu – SklepTenisa.pl

 In Aktualności, Blog

Jeśli zastanawiasz się na zakupem nowej rakiety to dobrze trafiłeś. W Sklep Tenisa znajdziesz rakiety testowe znanych marek – dokładnie ponad 80 modeli w różnych wagach.

Taka możliwość istnieje wyłącznie do rakiet wyselekcjonowanych przez nas, które znajdują się w Sklepie Tenisa. Rakiety testowe to głównie modele zupełnie nowe na rynku rakiet tenisowych, bądź pochodzące z poziomów zawodniczych. Otwieramy się na graczy, którzy nie są pewni w zakupie swojej przyszłej rakiety lub chcą poczuć się na korcie, jak profesjonalni zawodnicy z najlepszych kortów na świecie.

Testowanie rakiet tenisowych odbywa się w następujących warunkach (poniżej regulamin):

 1. Jednorazowo do testowanie można stacjonarnie wypożyczyć maksymalnie pięć rakiet.
 2. Jednorazowo do testowania za pomocą sposobu wysyłkowego za pośrednictwem kuriera można wypożyczyć maksymalnie trzy rakiety.
 3. Na czas wypożyczenia rakiety testowej klient stacjonarnie pozostawia kaucję w wysokości 500 zł za każdą rakietę (opłatę należy uiścić w formie gotówkowej). W przypadku wysyłki za pośrednictwem kuriera, należy przelać 500 złza każdą rakietę na konto o numerze: 53 1020 4027 0000 1502 1453 3808
 4. Opłata za wypożyczenie testowanej rakiety tenisowej wynosi 10 zł za dobę za sztukę.
 5. Opłata za wypożyczenie testowanej rakiety jest pobierana w dniu zwrotu wypożyczanej rakiety do testów.
  W przypadku wysyłki rakiety testowej opłata jest naliczana od dnia wysyłki do dnia powrotu do sklepu (nie dnia nadania przez wypożyczającego).
 6. Maksymalny czas wypożyczenia rakiety do testowania wynosi 7 dni.
 7. W przypadku wysyłki rakiet testowych koszt przesyłki ponosi Wypożyczający. Opłatę należy uiścić przed wysyłką. Koszt wysyłki wynosi 20 zł.
 8. Trwałe uszkodzenie testowanej rakiety (złamanie), bądź nie zwrócenie rakiety w okresie 7 dni wiąże się z utratą kaucji.
 9. Klient nie ponosi opłaty za zerwanie naciągu, bądź zniszczenie owijki wypożyczonej do testów rakiety.
 10. Klient nie ponosi opłaty za wypożyczenie rakiety  do testów w przypadku zdecydowania się na zakup rakiety w sklepie „Sklep Tenisa” od razu po zwróceniu rakiety z testów.
 11. Testowane rakiety naciągane są z zalecaną przez producenta średnią siłą naciągnięcia (różnymi naciągami), jednak pod wpływem testowania siła ta może odbiegać od początkowej wartości.
 12. Istnieje możliwość naciągnięcia testowanej rakiety wskazanym przez klienta naciągiem oraz na żądaną siłę. Wiąże się to z opłatą za naciąg (wliczając możliwość pobrania dodatkowej połowy ceny za aktualnie używany naciąg w rakiecie) oraz za usługę serwisową 40 pln.

Wszystkie rakiety testowe dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu – serdecznie zapraszam

Wszystkie ofert testowe znajdziesz TUTAJ

 

Recent Posts