Obozy zimowe dla dzieci i młodzieży, wyjazdy rodzinne do Włoch. Snow & Ski Camp 2020

 In Aktualności

Śnieg, słońce, setki kilometrów profesjonalnie przygotowanych nartostrad oraz wyśmienite, włoskie jedzenie to doskonałe połączenie do nauki bądź doskonalenia swoich umiejętności zarówno na nartach jak i snowaboardzie. Spędź razem z nami te wyjątkowe dwa tygodniu ferii.

Biuro Podróży Globallsport zaprasza na 2 wyjazdy do słonecznych Włoch.

  • Turnus pierwszy w hotelu Biancaneve w terminie 24.01 – 01.02.2019, ilość miejsc 66.
    Komfortowy hotel z zapleczem odnowy biologicznej Wellness-Spa oraz wlasnym stokiem narciarskim. Położony w malowniczej miejscowości Cogolo di Pejo, 400 metrów od centrum miasteczka, u podnóża Parku Narodowego Stelcvio, w otoczeniu Dolomitów. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, bar, sala kominkowa, winda, sala TV, centrum Wellnes-Spa, wi-fii, narciarnia, parking niestrzeżony. Strefa dla dzieci: sala gier i zabaw. Pokoje: 2,3,4,5 osobowe urządzone w tradycyjnym góralskim stylu z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem i suszarka), TV Sat, telefonem i sejfem, większość z balkonem.
    Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie i obiadokolację na terenie osrodka oraz lunch na stoku. Istnieje możliwość stosowania diet bezglutenowych po wcześniejszym uzgodnieniu z biurem podróży. Przewidujemy również ciepły posiłek w drodze powrotnej do Polski.

 

  • Turnus drugi w hotelu Cova w terminie 30.01 – 08.02.2019, ilość miejsc 75.
    Komfortowy hotel z własnym zapleczem Wellnes i Spa oraz salą relaksu. Położony jest w centrum miejscowości Pellizzano, w samym sercu urokliwej doliny Trydentu – Val di Sole. W pobliżu znajdują się liczne restauracje i sklepy. Usytuowany zaledwie 10km od słynnych żródeł termalnych – Terma di Pejo. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, bar, winda, sala tv, baby club, profesjonalny bilard, piłkarzyki, ping – pong, mini dyskoteka, ogrzewana narciarnia, wi-fi, przystanek skibus przed hotelem. Posiada 23 nowoczesne pokoje 2, 3, 4, i 5 osobowe z łazienką w stylu alpejskim z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, suszarka), TV sat, telefon i sejf (6 pokoi bez balkonu) Przy hotelu dostępny jest parking (bezpłatny) dla autokarów i samochodów osobowych.
    Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie i obiadokolację na terenie osrodka oraz lunch na stoku. Istnieje możliwość stosowania diet bezglutenowych po wcześniejszym uzgodnieniu z biurem podróży. Przewidujemy również ciepły posiłek w drodze powrotnej do Polski.

Tu jeździmy:
Val Di Sole: Dolina słońca, ciągnie się na odległości 50km, długość tras 380 kilometrów (w tym połowa sztucznie naśnieżanych), trasy łatwe: 92km, trasy średnie: 230km, trasy trudne: 60km. Ilość wyciągów 109. Idealne warunki dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na nartach i snowaboardzie oraz rodzin z dziećmi. Nie zabraknie miejsc dla osób szukających mocniejszych wrażeń – są miejscówki do jazdy w puchu, a grupy freestylowe odnajdą się na 2 profesjonalnie przygotowanych snowparkach oraz torze do boardercross’u.
Val di Sole to również idealne miejsce dla narciarzy biegowych, którzy mogą korzystać z 55 km idealnie przygotowanych tras.

Szkolenie Ski & Snb
Globallsport ma patronat szkoły snowaboardu SITS w związku z tym podczas trwania obozu odbywać się będzie szkolenie na stopnie sprawności technicznej SITS ( I,II lub III stopień ), asystent instruktora – osoby, które będą chciały skorzystać z takiej możliwości proszone są o zgłoszenie się przy zapisie. Szkolenie narciarskie i snowaboardowe prowadzone jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów, na każdym poziomie zaawansowania z podziałem na grupy. Szkolimy używając najnowocześniejszych metod, a na koniec obozu przeprowadzamy zawody na tyczkach.
Dzieci podczas szkolenia obowiązkowo jeżdżą w kaskach oraz specjalnych widocznych koszulkach, atrasy narciarskie dobierane są do stopnia zaawansowania grupy.
Sprzęt narciarski i snowaboardowy: trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie. Istnieje możliwość wypożyczenia całego kompletu na miejscu – nie jest on wliczony w cenę obozu.

Sport dla dzieci:
Obóz w głównej  mierze nastawiony jest na szkolenie snowboardowo – narciarskie z podzialem na grupy: początkującą (najczęściej dwóch instruktorów), średnio-zaawansowaną, zaawansowaną, freestylową oraz grupę kursów SITS na stopnie sprawności. Jeździmy codziennie w godzinach 9.00 – 16.00 z przerwą na lunch, która odbywać się będzie na stoku.
Po zajęciach w okolicy ośrodka mamy do dyspozycji lodowisko oraz halę sportową, z których będziemy mogli korzystać w razie potrzeby i chęci uczestników.

Integracje dla dzieci:
Czas wolny poza stokiem jest w pełni zorganizowany do dyspozycji na terenie ośrodka mamy salę wielofunkcyjną, konsole Play Station 4 oraz Xbox One S z Kinectem, rzutnik, gry planszowe, robotyka, rysunek 3D oraz trickBoardy. Uczestniczyć będziemy w uroczystej regionalnej kolacji przy świecach – „Smaki Trentnino” oraz w degustacji regionalnych serów, a chętne osoby będą mogły wybrać się na festiwal pizzy.

Opieka:
Kadra obozowa składa się z doświadczonych instruktorów i pedagogów, którzy w większości są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Podczas zajęć na stoku dzieci i młodzież przebywają pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, natomiast poza zajęciami są pod stałą opieką wychowawców i kierownika obozu. Każdy dzień obozu wypełnia bogaty program rekreacyjno-rozrywkowy, realizowany również poza czasem zajęć na stoku.

Sport dla rodziców:
Bogata oferta skierowana jest również dla rodziców, którzy planują spędzić ferie razem ze swoimi pociechami. Specjalnie dla Was istnieje możliwość udziału w szkoleniu narciarsko – snowaboardowym w grupach z podziałem na stopnie zaawansowania (dodatkowo płatne) –  prosimy zgłaszać przy zapisach.
Nie tylko narty i snowboard !!! Po zajęciach na stoku – zapraszamy na zajęcia z yogi (zajęcia zostaną potwierdzone do 30 września) chętni będą mogli skorzystać z lekcji nordic walking, a odległości 100 metrów od ośrodka znajdują się trasy do narciarstwa biegowego oraz lodowisko.

Integracje dla rodziców:
W tym roku po stoku czekają na Was:  degustacja regionalnych serów oraz alkoholi GRAP – słynnej destylarni Marzadro – prezentacja i historia produkcji. Uczestniczyć będziemy w uroczystej regionalnej kolacji przy świecach – „Smaki Trentnino”a chętne osoby będą mogły wybrać się na festiwal pizzy.
Czekają na Was również dwa wieczory integracyjne na świerzym powietrzu – jazda nocna – Fiaccolata na stoku Biancaneve – event wyciągu – z grzanym winem 20.30 – 22.30 oraz grill z muzyką.

Odpoczynek i odnowa po zajęciach:
Nie zapominajmy o odnowie i chwili  relaksu:
Na terenie ośrodka znajduje się specjalna strefa Wellness i Spa tylko dla rodziców z sauną parową i suchą. W odległości kilku kilometrów od hotelu znajdują się Termy  w Pejo – wody geotermalne w Parku Narodowym Stelvio, gdzie skorzystać będziecie mogli z zabiegów z błota leczniczego.
Uwaga: Dla chętnych osób będzie możliwość wykonania gratisowych badań analizy składu ciała w pierwszym i ostatnim dniu obozu oraz umówienie się na konsultację dietetyczną w Poznaniu.

Więcej informacji odnośnie zapisów, cen itp znajdzieci Państwo na stronie www.globallsport.pl

Recent Posts