Nabory na sezon 2019 / 2019 zajęcia grupowe i indywidualne – Dołącz do Nas

 In Aktualności

CAŁOROCZNY NABÓR DO SZKOŁY TENISA

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu, najnowszych metod treningowych, chcesz podnosić swoje umiejętności zapraszamy do naszej Akademii Tenisa. Dzięki odpowiedniemu procesowi treningowemu , który oparty jest na Ogólnoświatowym programie TENIS10 (play&stay)oraz Tennis Espress z powodzeniem nauczysz się grać na wysokim poziomie łącząc w ten sposób zamiłowanie do tenisa ze sposobem na życie.

Atuty – Dodatkowym atutem trenowania w razem ze mną oraz w Akademii Tenisa Globallsport jest to, że już od najmłodszych lat mali tenisiści i tenisistki mają możliwość sprawdzania swoich umiejętności w turniejach tenisa organizowanych przez Naszą Szkołę, brania udziału w Obozach i Półkoloniach Sportowych latem i zimą. Zapewniamy fachową opiekę trenerów na zajęciach

Partnerzy – Pomagamy naszym klientom w każdej sytuacji – dobieramy sprzęt po atrakcyjnych cenach, a dzięki współpracy z najlepszymi: Politechnika oraz korty POSiR – Nasze główne bazy szkoleniowe, Babolat, Salceo Medical Care i Polar. Bez obaw możecie powierzyć Nam swoje pociechy.

Lokalizacje – jesteśmy w kilku lokalizacjach na terenie Poznania i okolic:
Korty Politechnika ul. Przystań 1,
– kortach KW04 ul. Piastowska 40,
– Przedszkola nr 10, 124, Dwujęzyczni, Przedszkole Marzeń

O zajęciach – Czas trwania zajęć to 60 minut. Grupy tworzymy przy minimalnej liczbie 4, a maksymalnej 6 na kortach. Koszt zajęć uzależniony jest od ilość dzieci w danej grupie, ilości zajęć w tygodniu oraz liczbie zajęć w miesiącu.

Serdecznie zaprasza – Bartosz Deba Trener Tenisa

Recent Posts